Ben kimim?

İrem Yıldız Kimdir?

Selam, şimdi biraz ” İrem Yıldız Kimdir? ” sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Evet ben kimim?

19 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde 4,5 kiloluk tombiş bir bebiş olarak dünyaya geldim. İki çocuklu bir ailenin küçük çocuğuyum. Kendimden sekiz yaş büyük bir abim var. Dört kişilik çekirdek bir ailede yetiştim.

İlk ve orta öğrenimim sonrasında 2014 yılında üniversite hayatıma İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümünde başladım. Dönemimizin zorlu yaşam koşullarını göz önüne aldığım zaman tek bir üniversiteden mezun olmanın yeterli olamayacağını düşünerek 2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Medya ve İletişim bölümünde de öğrenci oldum. Her iki bölümde de şuanda öğrenimime devam ediyorum.

Örgün öğretimim beni zaman zaman zorluyor fakat açıköğretim fakültesinde öğrenci olmak kesinlikle zor değil. Sadece sınav zamanları koca bir haftasonunu sınav yerlerini bulmakla ve sınav sorularıyla harcıyorsunuz.

Hayatımın her bölümünde bilgisayarlara, internet ağlarına, medyaya, reklamlara ilgi duyduğum için bu doğrultuda üniversite yaşamımdaki bölümlere başladım. Reklam ve Tasarım alanında da eğitim aldım. Şimdilerde de web tasarım eğitimime devam ediyorum.

2015 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Medya Kulübüne katıldım ve şuan da yönetim kurulundayım. Kulüp olarak biz bir aileyiz ve çok güzel bir takımız. Birçok farklı marka ile işbirliklerimiz, sponsorluklarımız var ve onlarla birlikte okulumuzda birbirinden güzel organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Gün geçtikçe çalışmalarımızı, kendimizi geliştiriyoruz ve daha da yükseliyoruz.

Her geçen gün daha bir güzelleşen blog ve vlog alanı da çok aşırı ilgimi çekmeye başladı. Benim de yaparak mükemmel zevk alabileceğim bir alan olduğunu keşfettim ve daha sonradan www.iremyildiz.com’u alarak blogger kariyerime de başlamış oldum.

Birçok farklı sitede de yazarlık yapmaktayım. Yazdıkça mutlu oluyorum ve insanlara ufacıkta olsa dokunduğumu düşünüyorum. Herkes kendi sevdiği, yaparken mutlu olduğu işi yapmalı değil mi? Ben de mutlu oluyorum işte.

Son günlerde açtığım youtube kanalım ile ilgili de çalışmalarıma devam ediyorum. E youtube kanalı muhabbeti açıldığına göre “kanalıma abone olursanız çok mutlu olurum” demeden geçemeyeceğim eheh. Sayımız ne kadar hızlı artabilirse o kadar güzel olur. Neyse çok fazla uzatmıyorum ve hemen bitiriyorum.
Umarım ” İrem Yıldız kimdir? ” sorusuna bir nebze de olsa cevap verebilmişimdir. 

Mükemmel çalışmalarda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Youtube kanalım : www.youtube.com/iremyildizcom
Instagram : instagram.com/iremyildizcom
Twitter: twitter.com/iremyildizcom
Linkedin: linkedin.com/in/iremyildizcom