Genel, Güncel

Fi Dizisinin Doğal Güzeli Kim?

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile hayatımıza giren ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Büşra Develi kimdir?

Televizyon ekranlarında doğal güzelliğiyle, farklı tarzıyla ilgi çeken Büşra Develi kimdir, birden bire nereden çıktı diye düşünmüyor değilim. Juliette Binoche ile benzerliğiyle dikkat çeken Büşra Develi sonra birkaç senede ekranlarda olarak, artık herkes tarafından tanınan bir kişi haline geldi.

Özellikle instagram sayfasındaki paylaşımlarıyla herkesi büyüleyen Büşra Develi’den etkilenmemek elde değil. Kendisi gibi oyuncu olan yakışıklı sevgilisi Burak Deniz ile fotoğraflarıyla gündemin en çok beğenilen çiftlerinden olan Büşra Develi dikkatleri üzerine topluyor. Uzun süredir birlikte olan çift, birbirinden güzel paylaşımlarıyla tüm tatlışlıklarını ortaya koyuyorlar. Yeriz bu minnoşları. Hepimiz bu çiftin dünya tatlısı fotoğraflarına imrenerek bakmaktan kendimizi alamıyoruz.


Büşra Develi Kimdir?

Büşra Develi 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit’de doğmuştur. Dört kız kardeşler. İlköğrenim eğitiminin sonrasında ailesi ile birlikte Antalya’ya taşınmıştır. Orta öğrenim ve liseyi Antalya’da tamamladıktan sonra Büşra Develi hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınmıştır.

Büşra Develi lise eğitimine devam ettiği sırada annesi ve babası ayrılmıştır. Büşra Develi bu durumdan sonra annesi ile Antalya’da kalmaya devam etmiştir ve babasının İzmit’e taşınmasıyla birlikte onunla görüşmeyi kesmiştir. Yıllar sonra görüşmeye başlamıştır fakat sonrasında babası şeker hastalığından hayatını kaybetmiştir.

Büşra Develi’nin Eğitimi:

Üniversitede tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almanın hayallerini kuran Büşra Develi bunun üzerine Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünde eğitimine başladı. Eğitimine bir süre devam ettikten sonra dizi oyunculuğa başladığı için okulunu dondurmak zorunda kaldı.

Büşra Develi’nin boy ve kilosu:

Büşra Develi’nin fiziki özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 1.80 boyunda ve 55 kg olduğunu biliyoruz.

Büşra Develi’nin içerisinde bulunduğu çalışmalar:

1. 2015 yılında yayınlanan İlyas Yalçıntaş’ın İncir isimli şarkısının klibinde oynamıştır.
2. 2015 yılında televizyon ekranlarına gelen Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz gibi iyi isimlerle birlikte oynamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yönetmeni Cem Karcı’dır.
3. 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam isimli dizide Rüzgar karakterini canlandırmıştır.
4. 2017 yılında Puhu tv’de yayınlanmaya başlayan internet dizisi Fi’de Bilge karakterini canlandırmaktadır. Hala devam eden dizide Bilge karakteri en kritik anlarda ortaya çıkıp gözleri zekası ve başarısıyla kendine çevirmektedir. Devam eden günlerde daha da ilgi çekeceği ortada.

Büşra Develi’nin sürekli aktif olarak kullandığı bir instagram hesabı bulunmaktadır. instagram.com/bsrdeveli

Büşra Develi ile ilgili okuduğum bir röportajın adresini de sizlerle paylaşmak isterim.
http://www.hurriyet.com.tr/galeri-ferzan-ozpetekin-yeni-yildizi-busra-develi-40335328
Meraklısının ilgisini çekeceğine eminim 🙂

Büşra Develi Kimdir sorusunun yanıtlarını biraz sizinle paylaşmaya çalıştım.
Büşra Develi’ye başarılar diyorum ve süper postlarda yeniden görüşmek üzere, hoşçakalın! 🙂

2 thoughts on “Fi Dizisinin Doğal Güzeli Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir