Güncel, Oku & İzle

Fi İkinci Sezon Hakkında Her Şey!

2017 yılına gerçek anlamıyla damga vuran dizilerden olan Fi’nin beklenen 2.sezonu bugün geldi! Fi ikinci sezon nasıl sürprizleri barındırıyor?

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi sevilen isimlerin paylaştığı Fi’nin yeni sezonunun da bir önceki sezon kadar ilgi çekmesi bekleniyor. Türk yazar ve psikolog, Akilah Azra Sarızeybek Kohen’in Fi Çi Pi serisinden uyarlanan dizinin yeni sezonu beklenildiği gibi Çi olarak ortaya çıktı. Fi ikinci sezon Çi olarak bugün, 9 Kasım 2017’de izleyicisi ile buluştu.

Fi’nin ikinci sezonu olan Çi, geçen sezon olduğu gibi Puhutv’de altmış dakika olarak yayınlanmaya devam edecek. Bir aralar televizyonda yayınlanacak gibi dedikodular ortaya çıksa bile Fi dijital ortamda kalmaya devam ediyor. Tahmin edildiği üzere iddialı sahneleri olan Fi’nin televizyonda yayınlanması da pek mümkün olmayacaktı ve tadı kaçacağı düşünülüyordu. İyi ki olmadı ve internetten izlemeye devam ediyoruz diyelim. Hepimiz internet dizisi izlemek istiyorduk ve Fi bu açlığımızı biraz da olsun doyurdu diyelim. Türklerden daha çok internet dizisi bekliyoruz.

Fi İkinci Sezon Kadrosu Hakkında:

Fi’nin ikinci sezonunun sürprizi kesinlikle Nehir Erdoğan‘ın kadroya katılması oldu. Nehir Erdoğan dizide Roma’da bulunan bir cafenin işletmecisini canlandıracak. Özlediğimiz güzel oyuncuyu Fi’nin yeni sezonunda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

 

Geçen sezon Songül Öden, Özge Özpirinçci gibi oyuncuları ağırlayan Fi’nin yeni sezonunda bu karakterlerin olmayacağı söyleniyor.


İlk sezonunda tamamında rol alan, Serenay Sarıkaya’nın can verdiği Duru karakterinin dans okulundan arkadaşı Ceren’i canlandıran Merve Çağıran‘ın Çi’de rol almayacağı kesinleşti. Açıkçası farklı bir karakter olan Ceren’in yeni sezonda olmaması pek hoş olmadı. Sevilen bir karakteri canlandırmasa da ortalığa karıştırmalarıyla Ceren’i özleyeceğiz.

Fi’de Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya,
Can Manay karakterini canlandıran Ozan Güven,
Deniz karakterini canlandıran Mehmet Günsür,
Özge Egeli karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç,
Bilge karakterini canlandıran Büşra Develi,
Sadık Murat Kolhan karakterini canlandıran Osman Sonant,
Eti karakterini canlandıran Tümay Günal Çimerser
yeni sezon Çi’de bir önceki sezon da olduğu gibi rol almaya devam edecek.

Fi’nin ikinci sezonunun fragramanını izlemek için bu linki kullanabilirsiniz: https://puhutv.com/fi-ci-ilk-tanitim-izle


Fİ’NİN İKİNCİ SEZON BİRİNCİ BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ:
https://puhutv.com/fi-ci-1-bolum-izle

İlk sezonu nasıl sevdiysek umarım bu sezonu da öyle çok severiz. Herkese iyi seyirler dilerim!

6 thoughts on “Fi İkinci Sezon Hakkında Her Şey!

  1. Dizi gerçekten ülkedeki çoğu yapımın ulaşamayacağı noktada bunun en önemli nedeni internet dizisi olmasıdır. Bir tık daha yukarıda olabilirdi ama o da olası büyük tepkilerden, inanışlardan kaynaklı sonuçlara varabilir diye olmamıştır diye düşünüyorum. Ama bu dizi bu ülkeye şu günlerde 1-2 beden fazla 🙂

    1. Türkiye’de yapılan güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyorum ben de. Umarım daha güzel yerlerde görürüz, severek takip etmeye devam! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir