Vatan Şaşmaz Öldü Mü?

vatan şaşmaz

Vatan Şaşmaz’a ne oldu? Vatan Şaşmaz nasıl öldü? Vatan Şaşmaz’ın yanında kim vardı? Evet herkesin kafasında soru işaretleri belirdi. Yakışıklı sunucu, oyuncu ve ekranların aranan yüzü olan Vatan Şaşmaz Beşiktaş Barbaros Bulvarında bulunan lüks bir otelde ölü bulundu. Vatan Şaşmaz öldü!

Filiz Akel isimli kadınla ile birlikte Beşiktaş’ın merkezinde bulunan otelde ikisinin de cesetleri bulundu. Vatan Şaşmaz’ın silahla sırtından vurulduğu kesin söylenen haberlerden biridir. Filiz Akel’in ise kendi kafasına sıkarak intihar ettiği alınan son haberlerden biri. Türkiye’nin sevilen yüzlerinden, Vatan Şaşmaz öldü!


VATAN ŞAŞMAZ ÖLDÜRÜLDÜ

Tüm Türkiye’yi şoka sokan haberi aldık. Birçok yarışmaları, programları sunan Vatan Şaşmaz Türkiye’nin çok alışkın oldu, sevdiği ve benimsediği isimlerden birisiydi. 8 Ocak 1974 doğumlu olan Vatan Şaşmaz henüz 43 yaşındaydı. Beşiktaş’ın merkezinda bulunan bir otelde silahla vurulmuş şekilde cesedi bulunan Vatan Şaşmaz herkesi hüzne boğdu. 

Filiz Aker isimli şahsın yıllardır Vatan Şaşmaz’a saplantılı bir şekilde aşık olduğu ve çevresindeki insanlara Vatan Şaşmaz’ın eşinden boşanıp kendisi ile evleneceği söylediği öğrenilen bilgiler arasında. Vatan Şaşmaz’ın ölmeden önce Filiz Aker hakkında “Bu kadın benim başımı belaya sokacak” dediği de öğrenildi.

VATAN ŞAŞMAZ’IN EŞİ YASEMİN ŞAŞMAZ NE SÖYLEDİ?

Vatan Şaşmaz’ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz trajik olaydan sonra ilk kez açıklama yaptı. Yasemin Şaşmaz’ın basın kuruluşlarına gönderdiği açıklamasında “Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle Türkiye’nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; birçoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Şaşmaz’ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin bilincindeyim. Gerek konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok fazla sözüm olamıyor maalesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan’ın, her zaman kalbimde, her zaman bizimle olacağıdır…” ifadeleri yer aldı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir