Genel, Güncel, Oku & İzle

Fi Dizisi: Büyüleyici Karakterler Bu Dizide!

Selam dostlar! Fi dizisi bugünlerde hepimizin ilgisini çekmiyor mu? Fi dizisinin oyuncuları kimdir, hangi karakterlere can veriyorlar? Hepsini öğrenelim!

Fi, 2017 yılında çevrimiçi dizi platformu olan puhutv üzerinden yayınlanmaya başlayan Türk internet dizisi. Dizinin konusu Azra Kohen isimli yazarın Fi, Çi ve Pi isimli eserleri üzerinedir ve bu eserleri senaryoya Nükhet Bıçakçı uyarlamıştır. Diziyi izlemeden önce, Fi Dizi Yorumları nasıldır diye çok merak etmiştim. İzleyen arkadaşlarımı sorgulamaktan kendimi alamadım. Yorumlar “Efsane!” Daha sonrasında izledikten sonra izlemeyenler için ben de Fi Dizi Yorumları yazacağım demiştim ve serime başlıyorum!

Şimdiye kadar hiç görmediğimiz bir sistemi, uygulamanın başarısını Fi dizisinde gördük. İlk zamanlarında izlemeyip sadece sosyal medyadaki yorumlarını genellikle takip ettiğim Fi dizisinin izlediğim ilk bölümden sonra hastası oldum diyebilirim. Okulda vizelerim, finallerim sırasında bile hadi şunlar geçse de boş bir günümde eve kapanıp çılgınca Fi izleme günü yapsam diye düşünüyordum eheh.

İzlemeye başlayıp 2-3 günde 9 bölümünü bitirdiğim bu doyumsuz diziyi tavsiye etmemek elde değil.
Yayınlanan bütün bölümlerini izledim, üzgünüm. “O yeni başladığımdaki rahatlık, dizide bir bölümü bitince hemen diğer bölümü açabilmekteki keyif” sona geldiğimde komple kaybettim. Şimdi yepyeni bölümleri bekliyorum!

Fi Dizi Yorumları serime karakterlere dokunarak başlamak istiyorum. Hepsi birbirinden özel, gizemli, mükemmel karakterler!

Fi Dizi oyuncuları ve can verdikleri karakterler kimdir?

Ozan Güven, Can Manay karakteri ile Fi dizisinde!

Ozan Güven, Can Manay karakterini canlandırıyor.

Ülkenin en çok tanınan psikiyatristlerinden biridir. Televizyon programında terapi yapmaktadır ve programı reyting rekorları kırmaktadır. Yalnız olan Can Manay, Duru ile tanıştıktan sonra hayatı değişir ve Duru’dan çok etkilenir. Hayatının geri kalanını Duru’yu merkeze alarak düzenlemeye başlar. Artık hedefi sadece onunla birlikte olmaktır.


Serenay Sarıkaya, Duru karakterini canlandırıyor.

Duru ana karakterimiz. Azimli, çalışkan bir dansçı. Okuldan kendisi gibi sanatçı olan Deniz ile birlikte yaşıyor.

Mehmet Günsür, Deniz karakterini canlandırıyor.

Deniz konservatuarya bir eğitimciyi canlandırıyor. Duru ile de okulda tanışıyorlar. Deniz, Duru’ya sonsuz bir aşk ile bağlı.

Berrak Tüzünataç, Özge Egeli karakterini canlandırıyor.

Özge Egeli gazetecidir. Hayatını işten atılmasını sağlayan Can Manay’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarıp herkesin anlamasına adamıştır. Azimli, inatçı karakteriyle Özge dikkatleri üzerine topluyor.

Büşra Develi, Bilge Görgün karakterini canlandırıyor.

Can Manay’ın üniversitede verdiği derslerden öğrencisi olan Bilge hocasının gözüne girmeyi başarır. Dizinin kritik noktalarında ortaya çıkıp kendini göstermeyi kesinlikle bırakmıyor. Söylemeden geçemeyeceğim ki Büşra Develi’nin dizideki o duru güzelliğine de hayran olmamak elde değil.

Osman Sonant, Sadık Murat Kolhan karakterini canlandırıyor.

Can Manay’ın program yaptığı kanalın sahibi ve Can Manay ile yıldızları pek barışık değil. Birbirlerinin sırlarını bildikleri aşikar fakat aralarındaki ilişkiyi şuan tam anlamış değiliz. Dizinin ilerleyen bölümlerinde sırlarını öğreneceğiz.

Tülay Günal, Eti karakterini canlandırıyor.

Eti psikiyatrist ve dizide Can Manay’ın terapistliğini üstleniyor. Küçüklüğünden beri onunla birlikte ve tüm sırlarını bilen kişidir.

Diziyi izlemek için: https://puhutv.com/fi-detay

Heyecanla yepyeni bölümleri bekliyoruz.
Fi izlemeye devam!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir