Genel, Güncel

İşte Benim Stilim Merve Sevin Kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan mükemmel program İşte Benim Stilim’in gülen yüzü Merve Sevin kimdir? Kaç yaşındadır? Ne yapar, nelerden hoşlanır? Tüm soruların cevabını bu postta bulacaksınız.
Şimdi başlayalım “İşte Benim Stilim Merve Sevin!”

İŞTE BENİM STİLİM MERVE SEVİN KİMDİR?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Merve Sevin yarışmaya başlangıçta dahil değildi. Daha sonradan yarışmaya dahil olan Merve Sevin, buna rağmen tarzıyla herkesi etkilemeyi başardı. En tarz isimlerden biri olarak söz edilen Merve Sevin, her gün ” Acaba bugün Merve ne giyecek? ” diye insanların kafasında merak uyandırmayı başaran yarışmacılardan biri oldu. Tüm jüri üyelerinin takdirini kazanan Merve Sevin favori yarışmacılardan biriydi.

işte benim stilim Merve sevin kaç yaşında?

Merve Sevin 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Dış görünüşü yaşının daha büyük olduğunu düşündürse de Merve Sevin aslında sadece 21 yaşında!

Merve sevin’in boy ve kilosu ne kadar?

Merve Sevin’in boyu 1.73 ve kilosu 55 kg.

Merve sevin nereli?

İşte Benim Stilim yarışmasının güzel yarışmacısı Merve Sevin İzmirli. Bu güzelliğinin, o tatlı gülüşünün nereden geldiği çok belli değil mi?

Merve Sevin’in burcu nedir?

Merve Sevin terazi burcu.

Merve sevin hangi Üniversitede ve bölümde okuyor?

Merve Sevin Yaşar Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Şuanda 2.sınıfta olmasına rağmen okulunu dondurduğu biliyoruz. Sanırım kafasında bölüm değiştirmek gibi fikirler varmış.

Merve Sevin’in hobileri nelerdir?

Merve Sevin hayatının bir bölümünde fotoğrafçılık dersleri almış, doğa fotoğrafları çekmiş.
Çocukluk zamanlarında lisanslı basketbol oyunculuğu yapmış. Daha sonrasında tenise merak salmış ve birkaç ay kadar teniste oynamış.
Müziğe de ilgisi var, piyanoyu seviyor.
Fakat tüm bu sevdiği alanların yanında favorisi “binicilik.”

İşte Benim Stilim yarışmacısı Merve Sevin ile ilgili çeşitli videolara:
https://iste-benim-stilim.acunn.com/yarismaci/merve-sevin
adresinden ulaşabilirsiniz.

İvana Sert, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş, Kerimcan Durmaz ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğuna oturduğu İşte Benim Stilim yarışmasında Merve Sevin katıldığı daha ilk haftadan tam puan almayı başaran nadir yarışmacılardan biri. Hatta Nur Yerlitaş’ın programdan ayrılmadan önce Merve’nin tarzını ayakta alkışlamışlığı bile var.

Final koltuğunda oturan Merve Sevin, yarışmanın sonunda ikinci oldu. Birçok kişinin favorisi olan ve birinci olacağı düşünülen Merve hayal kırıklığına uğradı.
İşte Benim Stilim yarışmasının birincisi, yarışmanın başından beri beğenilen yarışmacılardan biri olan Simay Tokatlı oldu!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir