Genel, Güncel

Cannes Film Festivali: Bensu Soral – Fahriye Evcen

Cannes Film Festivali bu sene de tüm gözleri kendi üzerine çevirdi. 70.Uluslararası Cannes Film Festivali tam bir yıldızlar geçidine şahit oldu.

Türkiye’den Bensu Soral ve Fahriye Evcen gibi güzeller Fransa’nın Cannes şehrinde boy gösterdi. Ülkemizde daima güzellikleri ile gündemden inmeyen bu ikili Cannes Film Festivalinde kırmızı halıda nasıl mıydı? Hadi hep birlikte bakalım ve gelsin gelsin eleştiriler.

Cannes Film Festivalinde Bensu Soral Rüzgarı

İlk olarak İçerde dizisinde oynadığı Melek karakteriyle gönüllere taht kuran, güzelliğiyle herkesi büyüleyen Bensu Soral’ı konuşalım.

Selma Çilek imzalı elbisesiyle Bensu Soral 

Bensu’nun güzelliği hakkında cildindeki parıltı, yüzündeki asalet zaten söze gerek bıraktırmıyor. Fakat elbisesi hakkında ne söylersiniz?

Mükemmel fiziğini ortaya çıkardığı aşikar fakat sizce de daha iyisi olamaz mıydı? Ben olabileceğini düşünüyorum. Bu kıyafet yükselmişse eğer tek sebebi onu giyen kişinin güzeller güzeli Bensu Soral olduğunu düşünüyorum. 

Selma Çilek imzalı bu yeşil saten elbiseyi oturup kötüleyecek değilim fakat şuan giyildiği yere layık bulmuyorum dostlar. Ayıptır bu kızın güzelliğini daha çok ortaya çıkabilecek milyonlarca kıyafet var. Neden bu? Elbisenin sol tarafında olan volanların uzunluğu nedir, nedendir?

Cemil İpekçi Bensu Soral’ın bu görüntüsü ile ilgili şöyle bir eleştiri getirdi. “Vücudu ve yüzü çok güzel bir kız ama elbise çok kötü. Elbise Bensu’nun bütün güzelliğini mahvetmiş. Cannes Film Festivali’ne böyle bir elbiseyle gidilmez. Çok abartılı bir elbise giyebilir, çok dekolte de giyebilir ama estetik olması gerekiyor. Eteğin kısalığıyla yanından hamam şalvarı gibi sarkan parçaları çok anlamsız buldum.”

Moda hakkında güzel eleştiriler getiren, instagramın “modavesosyete” sayfası Bensu Soral’ın bu elbise ile görünüşü hakkında: ” Cannes’da Türk kanı Türk kızı dedik ama kırmızı halıda Türk rüküşlüğüyle de lafımızı bir anda yutuverdik” açıklamasını paylaştı.

Yine de Bensu Soral’ın güzelliği sağolsun her şeyi kurtarır o be diyorum ve şimdi diğer bir güzellik Fahriye Evcen’e dönüyorum.

Fahriye Evcen de cannes film festivalindeydi

Fahriye Evcen’in de duru güzelliğine söylenecek söz yok fakat onun elbisesi de pek yeterli bulunmadı. Seçtiği Georges Hobeika tasarımı elbise Fahriye Evcen’in güzelliğini daha da ortaya çıkaracağına bence güzelliğini kapatmış.

Georges Hobeika imzalı elbisesiyle Fahriye Evcen

Elbisenin özellikle bel bölgelerinde bulunan işlemelerin o kısımları daha da geniş gösterdiğini düşünüyorum.

Bembeyaz, asil bir görüntü veren bu Georges Hobeika imzalı elbisenin Cannes Film Festivali için değil de başka bir ödül töreninde giyilebilecek ayarda bir elbiseydi.

Cannes Film Festivali gibi bir organizasyonda tüm stil ikonları birbiriyle yarışıyor ve bence ne yapılsa kabul görür. Abartıya sonsuz izin! Bu yüzden Bensu Soral’ın ve Fahriye Evcen’in bir tık geri de kaldığını düşünüyorum. Olsun diyelim bir sonraki sefere!

Not: Böyle güzel bir organizasyonda Tuba Büyüküstün de boy göstermeliydi diyen kaç kişiyiz? En başta ben varım. Oraya olsaydı güzelliğiyle dilleri ısırtırdı diye düşünüyorum. Tuba özledik seni!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir